AKCE 3+1: Kupte 4 produkty a nejlevnější máte zdarma!

Vrácení a reklamace


Naše produkty je možné vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od obdržení zboží a v případě, že nebudou v pořádku je reklamovat. Pro tyto účely je na druhé straně Vratkový formulář. Při vrácení nebo reklamaci zboží prosíme o vyplnění formuláře, který najdete i on-line na našich webových stránkách, a zaslání oděvů zpět. Oděvy zabalte nejlépe do obalu, ve kterém jste je obdrželi. Případně je zabalte do jiného balicího materiálu, který však zabrání jejich poškození.

Zboží zakoupené prostřednictvím e-shopu, které chcete vrátit, musí být nenošené, neprané, nepoškozené, opatřené neporušenou ochrannou vložkou zajišťující hygienické vyzkoušení produktu a s původními etiketami. Zboží může být pouze vyzkoušeno.

Zboží nám můžete ZDARMA vrátit na kterémkoliv podacím místě Zásilkovny (www.zasilkovna.cz/pobocky). Zboží pouze zabalte a odneste na podací místo. Při předání pracovníkovi Zásilkovny pouze sdělíte, že posíláte zpětnou zásilku pro e-shop s ID 92101260.

Zboží je také možné zaslat doporučeně Českou poštou bez dobírky na naši adresu. Zde poštovné platí zákazník.

MyPouch s.r.o.
Na stezce 1329/5,
100 00 Praha 10

V případě zájmu o výměnu zboží (např. při objednání špatné velikosti) prosíme o vytvoření nové objednávky a vrácení zboží, které si přejete vyměnit.

Vratkový a reklamační formulář ke stažení