AKCE 3+1: Kupte 4 jakékoliv produkty a nejlevnější z nich máte zdarma!

Příběh MyPouch


Příběh spodního prádla pro stomiky MyPouch začal ve chvíli, kdy jsem neplánovaně skončila v invaliditě 3. stupně. Díky Crohnově chorobě mi byla vyšita stomie. V mém případě se jednalo o kolostomii, kdy mi na povrch těla bylo vyvedeno tlusté střevo.
V roce 2015 jsem začala spolupracovat se stomickou organizací České ILCO, v jejímž rámci jsem vytvořila komunitní projekt pro pacienty NEJSEMTABU . Práce mě velmi naplňovala, ale cítila jsem potřebu posunout se dál v profesním životě. Jakožto žena, která se ráda hezky obléká, jsem stála před problémem, že díky stomickému sáčku již nemohu nosit co se mi líbí. Na trhu jsem nenašla vyhovující kvalitní spodní prádlo, které by mi umožnilo opět nosit upnuté šaty a zároveň by mi dodalo podporu. Moje teta pracuje přes 20 let ve výrobě spodního prádla, a tak jsem se rozhodla založit firmu a prádlo si vyrobit sama. Máme skvělé švadleny na Moravě, které mi pomohly vytvořit střih přesně podle mých potřeb. Kalhotky mají speciální kapsičku, která stomický sáček schová a zahladí kontury. Následně jsem si sestavila e-shop a v listopadu 2016 začala prádlo prodávat.
Jsem neuvěřitelně ráda za pozitivní ohlasy zákaznic, díky nimž jsem se rozhodla výrobu v létě 2017 rozšířit o tankini. V současnosti máme spoustu podnětů na vytvoření kolekce pro muže a děti a těšíme se na jejich realizaci.
Mějte se blaze.
Vaše Tereza