AKCE 3+1: Kupte 4 produkty a nejlevnější máte zdarma!

Příběh MyPouch


Stomické prádlo MyPouch je vysněným projektem jedné malé holky jménem Tereza, která chtěla v životě udělat velké věci, ale v 18 letech ji zaskočila těžká forma Crohnovy choroby. Po několika neúspěšných operacích bylo jasné, že se nevyhne ani stomii, kterou má na doživotí. Rozhodla se, že se nemocí ani stomií nenechá zastavit, a právě zde se začala odvíjet nit celého nápadu výroby speciálního prádla pro stomiky, které na trhu nebylo k dostání. Začala tedy hledat možnosti, jak vše navrhnout a vyrobit lokálně v Čechách, a všechno ostatní je již historie…

Těší nás, že vám dnes můžeme nabídnout kolekci prádla, na jejímž vývoji jsme měsíce neúnavně pracovali, šili vzorky, přizpůsobovali střihy, hledali nejkvalitnější a nejpohodlnější materiály od českých dodavatelů. Střihy jednotlivých stylů navrhovala naše designérka ve spolupráci se stomickými pacienty, jejichž komfort je pro nás prioritou. Speciální kapsička, která je všitá ve všech kalhotkách, je umístěna podélně celého předního dílu a je tedy vhodná pro všechny typy stomií. Materiály jsme vybrali příjemně prodyšné, v pase jsme zvolili širší měkkou gumu, aby kalhotky neškrtily.

Co více dodat. Snad jen, že si ceníme vaší podpory, a že vám naše výrobky mohou usnadnit každodenní život se stomií. A nebojte, neusínáme na vavřínech ani nechceme stát na jednom místě, a proto již pracujeme na designech nových produktů, abychom vyhověli vašim potřebám.

Takže stačí jen stisknout tlačítko Nakupovat a dát MyPouch šanci. Nezklameme vás.

Děkuji

Vaše Tereza

Tereza Nagyová